Підгрушна виборола другу медаль на чемпіонаті світу з біатлону (відео)

Дата публікації
Перегляди
4680
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Підгрушна виборола другу медаль на чемпіонаті світу з біатлону (відео)

До "золота" у спринті Підгрушна додала "бронзу" у перс'юті / Фото: biathlonworld.com

Після перемоги у спринті Оленка виборола бронзову медаль у гонці переслідування!

Капітан збірної України з біатлону Олена Підгрушна - дворазова медалістка чемпіонату світу-2013. Після перемоги у спринті Оленка виборола бронзову медаль у гонці переслідування!

На початку гонки цілком очікувано ініціативу захопила Тура Бергер. На першому рубежі норвежка з українкою обійшлися без промахів. А от Віта Семеренко припустилася одразу двох промахів.

На другому рубежі Підгрушна знову відстрілялася "на нуль", а всі основні конкурентки припустилися по одній помилці. Втім, протягом наступного кола перевага Олени над суперницями розтанула.

На третій стрільбі всі наші шанси на медаль могли випаруватися, тому що після стрілянини українки незакритими залишилися дві мішені.

Втім, у порив вітру потрапили всі суперниці: Бергер зробила ті ж дві помилки, а росіянка Зайцева з полячкою Палкою - по одній. І лише норвежка Флатланд пройшла з нулями, включившись у боротьбу за медалі.

Перед останнім рубежем Зайцева і Палка йшли попереду, маючи 20-30 секундний гандикап перед трьома переслідувачками, причому Підгрушна займала п'яту позицію.

Але після останнього рубежу боротьба загострилася, коли дует лідерів відправився на коло штрафу, а суперниці пройшли стрілянину без промахів! У цей момент стало ясно, що Бергер не втратить "золото", оскільки Тура випереджала всіх на 5 секунд перед своїм коронним останнім колом.

А ось чиста стрільба Олени не надто допомогла їй наблизитися до боротьби за медалі: від групи конкуренток вона відставала на 7 секунд, і, більш того, по дистанції йшла в менш високому темпі.

Але тут трапився неприємний випадок із норвежкою Флатланд. Анн-Крістін, наздогнавши Палку і "Зайку", вирішила обходити їх на віражі, і, не розрахувавши складність покриття, що перетворився до кінця гонки в кашу, впала, ще й змусивши пригальмувати і росіянку (Після гонки делегації Норвегії та Росії подали протести, але їх розгляд ні до чого не призвів).

У підсумку, Христина Палка побігла за "сріблом", а Підгрушна дістала Зайцеву. Росіянка намагалася нав'язати боротьбу, і навіть обійти нашу біатлоністку метрів за 500 до фінішу, але Оленка свою медаль вже не віддала! Браво, капітан!

Зайцева вже другу поспіль гонку закінчила з "дерев'яною" медаллю, а ось на п'ятому і шостому місцях фінішували дві спортсменки, які пройшли грандіозний персьют - Катерина Глазиріна і Андреа Хенкель ідеально відпрацювали на стрільбищах і увірвалися в квіткову церемонію з 27-го і 33-го стартових місць відповідно!

Віта Семеренко проявила характер після двох помилок на першому рубежі, і на фініші повернулася в десятку найсильніших.

На жаль, Валі Семеренко гонка не вдалася: з шістьма промахами вона опустилася з 22-го на 43-е місце.

Додамо, що друга поспіль призова гонка дозволила Олені Підгрушній піднятися на третє місце в загальному заліку, обійшовши Міріам Гесснер і Кайса Макаряйнен! Та й до другого рядка Дар'ї Домрачової - лише 6 балів!

А Тура Бергер все ближче до Великого кришталевого глобусу, маючи більше 200 балів переваги над білорускою.

Наступні гонки відбудуться у середу: чоловіки та жінки розіграють медалі в індивідуальних гонках.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ З БІАТЛОНУ

Гонка переслідування на 10 км, жінки

1. Тура Бергер (Норвегія) - 28:48.4 хв (0+1+2+0)

2. Крістіна Палка (Польща) +18.5 с (0+0+1+1)

3. Олена Підгрушна (Україна) +21.5 с (0+0+2+0)

...9. Віта Семеренко (Україна) +1:10.9 хв (2+1+0+1)

...43. Валя Семеренко (Україна) +3:44.6 хв (2+3+0+1)

Фініш гонки

Падіння Флатланд і Зайцевої

Наступна публікація