Підмішували снодійне в пиво: з’явилися нові подробиці останнього періоду життя Марадони

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Підмішували снодійне в пиво: з’явилися нові подробиці останнього періоду життя Марадони

Associated Press

Одна з доглядальниць легендарного футболіста таємно додавала снодійне йому в алкоголь.

Доглядальниця покійної легенди футболу Дієго Марадони додавала йому в пиво снодійне в останні місяці життя, щоб він не створював їй проблем у нічний час.

Про це слідчим розповіла психологиня восьмирічного сина аргентинця Гризельда Морель, пише Daily Mail..

За її словами, перед смертю Марадона мав "складні" стосунки з алкоголем ― часто вживав пиво та вино. Люди, які доглядали за ним, не відмовляли йому в цих напоях навіть зранку. Крім того, одна з доглядальниць Дієго підмішувала снодійне йому в пиво, щоб він не завдавав їй клопоту вночі.

Морель також додала, що незадовго до смерті психічний стан Марадони став стрімко погіршуватися. Одна з доглядальниць якось побачила, як легендарний футболіст нібито розмовляє телефоном у своїй кімнаті без самого апарата в руці.

Гризельда згадала останню зустріч із Дієго, під час якої він розповів їй, що звільнив одну зі своїх медсестер, бо вона у нього вкрала гроші.

У грудні 2020-го стали відомі результати токсикологічної експертизи Марадони. В організмі Дієго не знайшли слідів наркотиків і алкоголю. Натомість там були виявлені інші препарати: антидепресанти і ліки від шизофренії.

Колишній лікар Марадони Альфредо Кає висловив думку, що Дієго міг скоїти самогубство.

  • Марадона помер 25 листопада 2020 року. Його привезли до лікарні у важкому стані після серцевого нападу. До цього на початку листопада Дієго потрапив до лікарні після свого 60-річчя, йому провели операцію на мозку.
  • Повідомлялося, що його поховали 27 листопада на околиці Буенос-Айреса поруч із батьками.

Раніше ТСН Проспорт писав, що у Мережу потрапило останнє відео з Марадоною перед його смертю.

Наступна публікація