Підручний фінішував у двадцятці найсильніших на Кубку світу з біатлону в Фінляндії

Дмитро припустився одного промаху на вогневому рубежі.

12 березня восьмий етап Кубка світу з біатлону в Контіолахті відкрився спринтерською гонкою у чоловіків.

Гонка відбулася без глядачів через епідемію коронавірусу в Європі.

Україну представили: Артем Прима, Дмитро Підручний, Сергій Семенов, Руслан Ткаленко, Антон Дудченко.

Найкращим з наших став Підручний (19-те місце). Менше шести секунд йому програв Прима (22-ге місце).

Переможцем гонки став норвежець Йоганнес Бо. "Срібло" та "бронзу" взяли французи Мартен Фуркад і Емільєн Жаклен.

...

19. Дмитро Підручний (Україна) - 1.13,6 (1)

22. Артем Прима (Україна) (Україна) - 1.19,0 (0)

58. Руслан Ткаленко (Україна) - 2.23,0 (2)

72. Антон Дудченко (Україна) - 2.55,2 (1)

81. Сергій Семенов (Україна) - 3.07,4 (4)

• Жіночий спринт відбудеться у п'ятницю, 13 березня.

Раніше стало відомо, що останній у цьому сезоні етап Кубка світу з біатлону, який мав відбутися в норвезькому Голменколлені, скасовано.