Підручний не зумів зберегти місце в топ-10 у персьюті Гохфільцена

Антон Дудченко фінішував 32-м, Артем Прима - 51-м.

14 грудня в австрійському Гохфільцені відбулася чоловіча гонка переслідування в рамках другого етапу Кубка світу з біатлону.

Найкращий результат серед українців показав Дмитро Підручний. Спортсмен припустився трьох хиб на чотирьох вогневих рубежах і опустився з дев’ятого стартового місця на 16-ту позицію.

У гонці взяли участь ще два наші співвітчизники. Антон Дудченко посів 32-ге місце, Артем Прима завершив гонку на 51-й позиції.

Перемогу у персьюті здобув володар золотої нагороди у спринті Йоганнес Бо. На фініші норвежець на 33,5 секунди випередив росіянина Олександра Логінова. Третє місце посів Емільєн Жаклен з Франції.

У неділю австрійський етап завершиться жіночою гонкою переслідування (13:00) та чоловічою естафетою (15:00).

• З повним розкладом Кубка світу з біатлону-2019/20 ви можете ознайомитися ТУТ.

Нагадаємо, сьогодні збірна України у драматичній жіночій естафеті зупинилася за крок від бронзової нагороди.