Підручний - у топ-15: результати чоловічого спринту на Кубку світу з біатлону в Нове Место

Дмитро Підручний / Фото: biathlon.com.ua

Три з п'яти українців відібралися в гонку переслідування.

У суботу, 6 березня, відбулася чоловіча спринтерська гонка на восьмому етапі Кубка світу з біатлону в чеському Нове Место.

Від України на старт вийшли: Богдан ЦимбалДмитро Підручний, Артем Прима, Антон Дудченко та Артем Тищенко.

Найкращий результат серед наших показав Підручний - одна хиба не завадила капітану збірної України фінішувати на 15-й позиції. Також у гонку переслідування відібралися Тищенко (35-й) та Прима (44-й).

Переможцем спринту у Нове-Место став француз Сімон Дестьйо. "Срібло" - у шведа Себастьяна Самуельссона. "Бронзу" виборов німець Арнд Пайффер.