Підсумкова турнірна таблиця АПЛ: хто зіграє в Лізі чемпіонів і Лізі Європи

Підбиваємо підсумки сезону в найсильнішому чемпіонаті світу.

В англійській Прем’єр-лізі відбувся останній тур сезону-2019/20. Головними інтригами 38-го туру була боротьба за єврокубки та хто вилетить у Чемпіоншип.

• "Ліверпуль", який дочасно виграв перше в історії чемпіонство АПЛ, у заключному турі розібрався на виїзді з "Ньюкаслом" (3:1).

• У паралельному матчі "Манчестер Сіті" вдома розтрощив найслабшого представника ліги "Норвіч" (5:0). Команда Хосепа Гвардіоли фінішувала в чемпіонаті другою з величезним відривом від конкурентів.

• "Манчестер Юнайтед" та "Челсі" вийшли у Лігу чемпіонів - команда Сульшера в останньому турі виграла очну битву у "Лестера" (2:0), а підопічні Френка Лемпарда обіграли "Вулверхемптон" (2:0).

• "Вотфорд" і "Борнмут" склали компанію "Норвічу" на виліт у Чемпіоншип. Тим часом, зберегла прописку в АПЛ "Астон Вілла", зігравши внічию з "Вест Хемом" (1:1) українця Андрія Ярмоленка.
  • Найкращим бомбардиром АПЛ-2019/20 став форвард "Лестера" Джеймі Варді (23 голи).

ПІДСУМКОВА ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ АПЛ-2019/20

У Лізі чемпіонів зіграють: "Ліверпуль", "Манчестер Сіті", "Манчестер Юнайтед", "Челсі".

У Лізі Європи зіграють: "Лестер", "Тоттенхем", "Вулверхемптон" (або "Арсенал", якщо виграє Кубок Англії).

Вилетіли: "Норвіч", "Вотфорд", "Борнмут".

ХТО ПІДВИЩИВСЯ В КЛАСІ

За підсумками регулярного сезону в Чемпіоншипі до АПЛ вийшли дві команди - чемпіон "Лідс" та срібний призер "Вест Бромвіч". Ще одна путівка до еліти англійського футболу буде розіграна у плейоф, де третя команда зіграє з шостою, а четверте - проти п'ятої. Переможці цих матчів зійдуться у фіналі плейоф.

Плейоф за вихід в АПЛ

Брентфорд - Суонсі

Фулхем - Кардіфф

Раніше ТСН Проспорт розповідав, що визначилися фіналісти Кубка Англії з футболу.