Пішов на рекламу: російський телеканал не показав вихід збірної України на відкритті Олімпіади-2020

Пішов на рекламу: російський телеканал не показав вихід збірної України на відкритті Олімпіади-2020

Associated Press

Центральний російський телеканал пішов на рекламу перед виходом українських спорстменів, і повернувся, коли наша збірна вже покрокувала стадіоном.

Російський пропагандистський "Перший канал", який транслював церемонію відкриття Олімпіади в Токіо, під час параду атлетів не показав вихід на стадіон команди України. Замість цього, на каналі показали рекламу.

Це помітило російське видання "РБК".

Так, перед появою на стадіоні збірної Уганди за якою йшли спортсмени з України, трансляцію перервали на рекламу. До трансляції відкриття Ігор телеканал повернувся за кілька хвилин, коли стадіоном вже крокувала збірна Уругваю.

У пресслужбі "Першого каналу" перерву назвали "комерційними зобов'язаннями".

"Парад спортсменів триває близько двох годин, для виконання комерційних зобов’язань його показ переривається рекламою кілька разів", - заявили пропагандисти. Чому показ реклами припав на вихід збірної України, вони не пояснили.

Нагадаємо, літні Олімпійські ігри 23 липня стартували у Токіо. Церемонія відкриття розпочалася о 14:00 за Києвом і тривала близько чотирьох годин. Україну на цих змаганнях представлять 157 спортсменів у 25 видах спорту. 32 Олімпійські ігри мали відбутися ще торік. Однак їх перенесли через страх поширення коронавірусу.

Новини світу: Олімпійські ігри в Токіо розпочалися

Новини світу: Олімпійські ігри в Токіо розпочалися
Наступна публікація