Після заборони "Катюші": в Росії вигадали, чим замінити державний гімн на Олімпійських іграх

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Після заборони "Катюші": в Росії вигадали, чим замінити державний гімн на Олімпійських іграх

Associated Press

Спортсменів із РФ можуть нагороджувати під музику Чайковського.

Олімпійський комітет Росії (ОКР) направив до Міжнародного олімпійського комітету (МОК) пропозицію використовувати твір знаменитого композитора Петра Чайковського замість гімну країни на літніх Олімпійських іграх в Токіо у 2021 році та зимовій Олімпіаді в Пекіні в 2022 році.

"Провели додаткові консультації, в тому числі з МОК, і на підставі прецеденту, який був створений Союзом ковзанярів Росії, ми погодилися з цією пропозицією. Ми звернулися до МОК для затвердження цієї композиції", - цитує главу ОКР Станіслава Позднякова видання ТАСС.

Раніше РФ заборонили використовувати власні державні символи під час Олімпійських ігор та інших великих спортивних змагань через маніпуляції з базою даних Московської антидопінгової лабораторії. Під заборону потрапили прапор і гімн.

Російська сторона запропонувала замінити гімн відомою військовою піснею "Катюша", однак Спортивний арбітражний суд в Лозанні заборонив це зробити.

"Комісія CAS вважає, що поняття "будь-який гімн, пов’язаний з Росією", поширюється на будь-яку пісню, пов’язану з Росією чи з посиланнями на неї, зокрема з "Катюшею", - цитує рішення суду Associated Press.

ДОПІНГОВЕ ВІДСТОРОНЕННЯ РОСІЇ

9 грудня 2019 року виконком WADA дискваліфікував Росію від спортивних подій на 4 роки. Причиною дискваліфікації Росії стало те, що в переданих даних Московської лабораторії WADA виявила маніпуляції з допінг-пробами російських спортсменів. Частина з них була видалена.

Повторна перевірка підозрілих проб і доступ до бази даних Московської антидопінгової лабораторії були обов'язковими умовами відновлення РУСАДА.

Після пом'якшення санкцій термін відсторонення РФ від великого спорту було скорочено до 2 років. Російські спортсмени не зможуть виступати на Олімпійських іграх і чемпіонатах світу під національним прапором, а РФ - приймати великі міжнародні турніри.

Санкції триватимуть до 16 грудня 2022 року.

Росію офіційно відсторонили від Олімпійських ігор на 2 роки

Росію офіційно відсторонили від Олімпійських ігор на 2 роки

Читайте також:

Наступна публікація