Пізній дубль Дібали приніс "Ювентусу" перемогу над "Локомотивом", "Атлетіко" подужав "Байєр"

У цьому квартеті після першого кола двовладдя.

У 3-му турі групі D Ліги чемпіонів-2019/20 були зіграні два матчі.

Туринський "Ювентус" на своєму полі впорався з російським "Локомотивом", здолавши колектив Юрія Сьоміна з рахунком 2:1.

Цікаво, що гості першими відкрили рахунок, на 30-й хвилині засмутив голкіпера "старої синьйори" Олексій Міранчук.

Маючи потужну підтримку трибун, туринці все ж дотиснули опонента. Аргентинський форвард Пауло Дібала впродовж двох хвилин (77, 79) оформив дубль у ворота "Локомотива", принісши таким чином важливу перемогу.

Після цього результату колектив Маурісіо Саррі набрав сім очок. Що стосується "Локомотива", то вони залишилися з трьома балами в активі.

В іншій дуелі цієї групи мадридський "Атлетіко" мінімально переміг леверкузенський "Байєр" (1:0).

Єдиний гол у цій зустрічі записав до свого активу Альваро Мората. Його взяття воріт прийшлося на 78 хвилину.

• "Матрацники" мають сім пунктів та разом з "Ювентусом" очолюють квартет. Німці, тим часом, продовжують залишатися без набраних очок.