Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Планка на ліктях: 11-річна дівчинка встановила український рекорд та кинула виклик хлопцям

Планка на ліктях: 11-річна дівчинка встановила український рекорд та кинула виклик хлопцям

У планці дівчинка протрималася 50 хвилин та три секунди.

Рекордна планка: 11-річна Дарина Остріщенко замахнулася на рекорд і тим самим кинула виклик хлопцям.

До неї в українській Книзі рекордів серед дітей планку на ліктях ніхто не реєстрував. Тому, щоби рекорд таки зафіксували, у планці потрібно було простояти щонайменше пів години. Але, за словами Дарини, вона може вдвічі більше, йдеться в сюжеті ТСН. 19:30.

Світовий рекордсмен, каже Дарина, простояв у планці годину та дві секунди, однак, виконував він цю вправу "жахливо": "І ноги неправильно стоять. Якби я там жила, мені б швидко зарахували, бо так я дві години могла б стояти". 

Та спершу дівчинка вирішила взятися за українский рекорд, до встановлення якого готувалася впродовж двох місяців, щовечора тренуючи планку. Найкращий її час - година та дві хвилини. Під час встановлення рекорду вона налаштувалася простояти не менше. На додаток, саме до цього дня їй виповнилося 11 років.

Тренерка Дарини з карате Анастасія Білюк розповідає - до рекорду підштовхнув карантин. Коли займатися довелося дистанційно, вона вигадала для учнів щоденник досягнень. Серед вправ, які доводилось робити, щоб не втратити тонусу, була й планка.

"Після першого тижня я зрозуміла, що вона витягує групу, тому що всі по 2-3 хвилини постояли на свій рекорд і все, а вона стоїть і стоїть", - каже Анастасія.

У дитячій категорії такий рекорд заявляється вперше. Мінімальний поріг - пів години. Щойно цей час минає - у залі зростає напруга.

На вулиці +32 градуси за Цельсієм, а спортклуб без кондиціонера. Це все лише ускладнює й без того нелегку вправу. Тренери по черзі створюють протяг за допомогою верхнього одягу. "Це дуже відволікаючий фактор. На жаль, мені здається, свій найкращий результат Дарина сьогодні не покаже", - каже тато дівчинки Костянтин Остріщенко.

Щоп'ять хвилин Дарині аплодують, і вона тримається. Зрештою, на 51 хвилині представниця національного реєстру рекордів таки вирішує зупинити дівчинку, бо, попри час, тут важлива й техніка виконання.

У планці дівчинка протрималася 50 хвилин та три секунди. Тепер побити рекорд Дарини вже готуються одразу кілька хлопців, яким вона кинула виклик. Але сама дівчинка на конкурентів в Україні вже не зважає, бо попереду в неї світовий рекорд.

Відео Планка на ліктях: 11-річна дівчинка побила український рекорд серед дітей

Рекордна планка. 11-річна Дарина Остріщенко замахнулася на рекорд і кинула виклик хлопцям. Донині в українській книзі рекордів серед дітей планку на ліктях ніхто не реєстрував. Аби рекорд таки зафіксували, у планці треба простояти щонамейменше пів години. Але Дарина каже - може вдвічі більше. Як встановлювали рекорд – у сюжеті.

Планка на ліктях: 11-річна дівчинка побила український рекорд серед дітей

Залиште свій коментар

Вибір редакції