Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Племінник російського олігарха надумав провести хокейну серію між чемпіонами НХЛ та КХЛ

Роман Ротенберг мріє про матчі між володарями Кубка Стенлі та Кубка Гагаріна.

Перший віце-президент федерації хокею Росії і член ради директорів КХЛ Роман Ротенберг поділився думкою про організацію серії матчів між переможцями Кубка Стенлі та Кубка Гагаріна.

"Ми виступаємо за те, щоб було більше контакту з НХЛ, більше матчів один з одним, більше виставкових матчів. У тому числі між клубами. Тому що наш глядач теж повинен бачити наших гравців, які грають в НХЛ.

Цей діалог давно ведеться, і ми повертаємося до нього. Можна організувати три матчі між переможцями Кубка Гагаріна і Кубка Стенлі, наприклад. Після Кубка світу будемо вносити конкретні пропозиції до НХЛ.

Тільки це не повинна бути вулиця з одностороннім рухом. В хокеї ж гра йде не в одні ворота, а в двоє. І в переговорах те ж саме, вони повинні бути двосторонні. Ми завжди будемо відстоювати інтереси нашої країни і нашої федерації. При цьому дуже важливо, щоб була співпраця між нами. Контакт зараз хороший, будемо обговорювати деталі далі", – заявив Ротенберг.

Зазначимо, що Роман Ротенберг – син голови ради директорів "СМП Банка" Бориса Ротенберга та племінник мільярдера Аркадія Ротенберга.

Нагадаємо, що минулого року в КХЛ білоруським хокеїстам заборонили на прес-конференціях спілкуватися не російською мовою.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції