"Плювок в обличчя всьому боксу": Редкач назвав травму Ломаченка клоунадою

"Плювок в обличчя всьому боксу": Редкач назвав травму Ломаченка клоунадою

Іван Редкач / Фото: Associated Press

Іван звинуватив співвітчизника у брехні.

Український боксер напівсередньої ваги Іван Редкач прокоментував інформацію про травму свого співвітчизника Василя Ломаченка, з якою той боксував у програному американцеві Теофімо Лопесу бою.

На думку Редкача, Лома та його команда шляхом обману намагаються якось виправдати поразку замість того, щоб працювати над помилками.

"Більше схоже на чисту брехню, ніж на вагомі доводи до програшу. Очевидно, що замість того, щоб переглянути свій бій і працювати над помилками, Василь і його команда придумують причини і виправдання поразки.

Ми всі прекрасно бачили, як Василь з лишком відтискався на кільцях, ходив на руках, по воді, на чому тільки можна і як тільки можна під час свого підготовчого табору. Більш того, Василь говорив що у всіх своїх попередніх боях він не був так готовий і ніколи так не викладався, і не почувався на 100%. Він чітко говорить, що він відпочив рік і чудово почувається, жодних травм немає.

Що це за клоунада? Плювок в обличчя всьому боксу? Плювок і насмішка над фанатами? Або амбіції великого хлопчика, який не слухається свого тата? Це просто цирк, хоча навіть не смішно - це низько", - написав Редкач в своєму Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Похоже больше на чистое враньё нежели чем на весомые доводы к проигрышу. Очевидно, что вместо того что бы пересмотреть свой бой и работать над ошибками, Василий и его команда придумывают причины и оправдания поражению. Мы все прекрасно видели как Василий с лихвой отжимался на кольцах, ходил на руках, по воде, на чем только можно и как только можно во время своего подготовительного лагеря. Более того, Василий говорил что во всех своих предыдущих боях он не был так готов и никогда так не выкладывался, и не чувствовал себя на 100%. Он четко говорит, что он отдохнул год и он себя отлично чувствует, никаких травм нет и т.д. И т.п. Враньё однозначное! НО, допустим что это не враньё и травма имела место быть. В таком случае, куда смотрела команда, где их профессионализм, как они на самый важный и главный бой не только для Василия но и для них в жизни, могли выпустить бойца с ТРАВМОЙ! Что это...клоунада? Плевок в лицо всему боксу? Плевок и усмешка над фанатами? Или амбиции большого мальчика который не слушается своего папу? Это просто цирк, хотя даже не смешно; это низко. И давайте не будем забывать, что Мэнни Пакьяо мог сесть в тюрьму, и му грозил срок от 1 до 4 лет или крупный штраф за то утаил информацию о травме плеча перед боем с Флойдом Мэйуэзером. Таковы правила штата Невада. А может команда Василия с Василием скопировали именно это случай?.... тогда стоит команде и Василию вернуть деньги всем тем, кто ставил на победу Василия. В любом случае, правда это или ложь; это неуважение к своему сопернику, подстава своей команды, неуважение к комиссии бокса штата Невада и своим болельщикам. #myopinion #only

Допис, поширений Ivan El Terribel Redkach (@ivan_redkach_11)

Ломаченко програв Лопесу одноголосним рішенням суддів. Теофімо став абсолютним чемпіоном світу у легкій вазі. Реванш у контракті на бій не був прописаний.

Раніше Редкач "розклав по поличках" поразку Ломаченка, а також показав купу грошей, яку виграв завдяки ставкам на бій.

Повʼязані теми:

Наступна публікація