Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скільки коштує будівництво стадіонів в Україні?

Майже у 700 мільйонів євро обійдеться будівництво і реконструкція футбольних арен, на яких має пройти українська частина Євро-2012.

Стадіон "Дніпро"
УНІАН
Відкриття стадіону "Дніпро" у Дніпропетровську
Найскромніший проект будівництва стадіону до Євро-2012 реалізовується у Харкові - реконструкція стадіону "Металіст" оцінюється у 8,2 млн. євро, дві третини з яких виділяє обласний, а третину – державний бюджети. Закінчення робіт планується 31 грудня 2008 року. Місткість після реконструкції - 43 000 глядачів. 


Найдорожчим проектом стане реконструкція НСК "Олімпійський" у Києві. Кардинальне оновлення головної арени Євро-2012, після якої усі 73 тисячі глядацьких місць будуть під дахом, обійдеться у 217 млн. євро. Після реконструкції верхній ярус стадіону матиме нове перекриття, а нижній ярус буде повністю перебудовано. 


Роботи виконує німецька GMP von Gerkan, Marg und parthner. У цьому місяці закінчаться внутрішні демонтажні роботи, а до 15 жовтня обіцяють демонтувати наземну частину торгово-розважального центру "Троїцький" на площі перед "Олімпійським". 


Завершення робіт з реконструкції НСК "Олімпійський" заплановано на грудень 2010 року. За погодженням з експертами УЄФА введення в експлуатацію головної спортивної арени має відбутися не пізніше червня 2011 року. 


Стадіон "Шахтар"
Ось так виглядатиме новий стадіон у Донецьку (Зображення - fanat2012.com.ua)
50-тисячний стадіон класу "елітний" у Донецьку, що зараз будується коштами ФК "Шахтар", обійдеться у 175,8 млн. євро. Стадіон введуть в експлуатацію орієнтовано у лютому 2009 року. На стадіоні працюватимуть музей, тематичне кафе і фан-клуб. Плюс на стадіоні побудують ресторани і один із них працюватиме щодня. Арену можна буде експлуатувати для проведення концертів, виставок, видовищних спортивних заходів, боксерських поєдинків тощо. 


На третьому місці – новий стадіон в Одесі, вартістю 120 млн. євро. Будівництво арени розпочалося на початку вересня. Новий стадіон носитиме ім'я заслуженого тренера України Віктора Прокопенка. 


На четвертому місці стадіон у Львові - 85 млн. євро. Арена вміщуватиме 33 тисячі глядачів, паркінг на 1200 місць, готель, та інші об'єкти. 


Якщо одесити і львів'яни ще тільки мають намір будувати, то вже готова прийняти футболістів і вболівальників 31-тисячна арена у Дніпропетровську, яка обійшлася господарям "Дніпра" у 45 млн. євро.

Залиште свій коментар

Вибір редакції