Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловік, що намагався зірвати з сектора львівських фанатів прапор з зображенням Романа Шухевича піддає сумніву існування української нації.

44-річний Андрій Саламатов, якому під час матчу "Динамо" - "Карпати" футбольні фанати завадили відібрати у них банер з зображенням Романа Шухевича вважає, що проживає в "русском городе Киеве", а також впевнений, що "Украинской нации никогда не было,нет и не будет!".

Подібні антидержавницькі та українофобські висловлювання він неодноразово висловлював на Інформаційному Порталі міста Василькова, в якому він і проживає.

На власній сторінці в соціальній мережі в пункті "Коротко про себе" Саламатов вказав, що він є "Советский человек - гражданин некой Украины, надеюсь ненадолго...".

Крім того,  він є членом віртуальних груп за інтересами з красномовними назвами "Я - чекист!" та "НКВД".

На переконання пана Саламатова ""украинская нация" и "украинский язык" - это исскуственная химера созданные для расчленения и уничтожения Русского народа".

Нагадаємо, 7 серпня, під час проведення футбольного матчу "Динамо" - "Карпати" Саламатов отримав тілесні ушкодження у відповідь на намагання зірвати з сектору львівських фанатів прапор з зображенням Романа Шухевича.

Пізніше він пояснив, що нібито знаходився на матчі в ролі стюарда, хоча відповідного жилету на ньому не було. Незважаючи на відсутність на собі розпізнавальних ознак стюарда, Саламатов почав вимагати від фанатів "Карпат"припинити використання прапорів із зображенням Степана Бандери та Романа Шухевича.

Після відмови львівських вболівальників прибрати прапор, співробітник "Динамо" вирішив самовільно зірвати прапори, які він вважав "неприпустимими". Декілька фанатів "Карпат" почали з ним словесну суперечку. А згодом в сутичку втрутилися кілька десятків фанатів "Динамо". Столичні вболівальники побили Саламатова, і той був госпіталізований.

Читайте також:

На матчі "Динамо" - "Карпати" трапилася бійка через Бандеру (фото, відео)

Чоловік, якого побили фанати "Динамо" і "Карпат", відбувся забоями

Людина, яку побили на матчі "Динамо" - "Карпати": я був в ролі стюарда

Залиште свій коментар

Вибір редакції