Побив суддю та скаржився на злидні: скандальний російський футболіст обзавівся двома розкішними авто
Роман Широков заявляв, що не має грошей, щоб виплатити потерпілому компенсацію.

Колишній футболіст збірної Росії Роман Широков, який у серпні 2020 року жорстоко побив арбітра Микиту Данченкова під час матчу аматорських команд, потрапив у новий скандал.
39-річний Широков за побиття рефері був засуджений до 100 годин обов’язкових робіт і штрафу в 100 тисяч рублів. Однак футболіст поскаржився на злидні та заявив, що не може виплатити потерпілому грошову компенсацію.
Утім, відомий телеграм-канал Mash з’ясував, що за кілька днів до суду Широков купив два дорогі автомобілі Mercedes V і G-класу загальною вартістю 15 млн рублів (приблизно 5,7 млн грн).
Також джерело повідомило, що в розпорядженні Романа є ще як мінімум дві машини — Range Rover і ВАЗ-21053.
Водночас в суді Широков надав документи, згідно з якими, його місячний оклад в юридичній компанії становить лише 50 тисяч рублів.
- Широков виступав за "Зеніт", "Спартак" і ЦСКА.
- На його рахунку три "золота" Чемпіонату Росії і перемога в Кубку УЄФА у складі "Зеніта".
- Хавбек провів 56 матчів за збірну Росії і став володарем "бронзи" на Чемпіонаті Європи 2008 року.
- Роман завершив кар’єру в 2016 році. Останнім часом він з’являвся на російському телебаченні в ролі футбольного експерта та коментатора.