Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Поліція Австрії знайшла в готелі збірної Казахстану з біатлону заборонені препарати

Після цього всі спортсмені пройшли тести на ДНК і допінг.

У середу, 8 лютого, австрійською поліцією був проведений масштабний обшук готелю збірної Казахстану з біатлону, де було знайдено багато заборонених медичних препаратів.

Розслідування наразі не закінчено.

Сьогодні в австрійському Хохфільцені, де стартує ЧС, відбулася прес-конференція кримінальної поліції, де була озвучена ця сенсаційна інформація.

"За інформацією Федеральної поліція Австрії, 23 січня вони знайшли бокс із медикаментозними відходами, і там була акредитація лікаря нашої команди. Заборонених препаратів там не було, бо на всі медикаменти у нас є відповідні документи.

Вчора, 8 лютого, Федеральна поліція Австрії завітала до нас в Kuhotel Relano, де проживає збірна. Обшук обґрунтували тим інцидентом в Інцелі 23.01. Сьогодні вночі був проведений обшук у кімнатах, і був проведений допит кожного спортсмена. Після цього Антидопінговим агентством Австрії була проведена здача спортсменами тестів на ДНК і на допінг, у всіх взяли аналізи крові і сечі. Тільки о 5 ранку ми повернулися в готель", - прокоментував ситуацію прес-аташе збірної Казахстану Манас Усенов.

Незважаючи на це збірна Казахстану була допущена до змішаної естафети на ЧС.

В січні 2017 року на заправній станції в Східному Тиролі пасажири кількох мікроавтобусів викинули об'ємні коробки, всередині яких було виявлено значну кількість використаного одноразового медичного обладнання.

Там же містилася акредитація лікаря збірної Казахстану на біатлонні змагання. Це і стало причиною обшуку.

Зазначимо, що в Австрії допінг є кримінальним злочином.

Залиште свій коментар

Вибір редакції