Порішав Кочергін: "Зоря" знищила "Інгулець" у заключному матчі 2-го туру УПЛ

"Мужики" здобули першу перемогу в сезоні.

Луганська "Зоря" розгромила в гостьовому матчі 2-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ) петровський "Інгулець". Зустріч завершилася з рахунком 5:1.

Героєм поєдинку став півзахисник "мужиків" Владислав Кочергін, який оформив у матчі хет-трик. Вже до 8-ї хвилини на його рахунку значився дубль.

Спочатку Владислав засмутив господарів ударом з-за меж карного майданчика, вдало підловивши відскік, а потім він скористався передачею Артема Громова, який викотив йому м'яч для розстрілу воріт господарів.

У дебюті другого тайму Кочергін оформив хет-трик. Господарі відповіли голом Артема Сітала на 75-й хвилині. Однак "Зоря" спочатку забила четвертий м'яч, а в компенсований до другого тайму час - і п'ятий. Відзначилися Крістіан Даніель Даль Белло Фагундес і Овусу Раймонд Фрімпонг.