Португалія позбавила Люксембург шансів на Євро-2020, Роналду забив 94-й гол за команду

Португальці розгромили суперника вдома.

Збірна Португалії розгромила команду Люксембурга у домашньому матчі 7-го туру кваліфікації Євро-2020. Гра завершилася з рахунком 3:0.

Уперед португальців вивів Бернарду Сілва на 16-й хвилині. На 65-й другий гол у ворота Люксембурга відправив Кріштіану Роналду. Для нього це 94-й гол за національну команду. Кріштіану є найкращим снайпером європейських збірних в історії. Більше Роналду на рівні збірних забивав лише нападник збірної Ірану Алі Даеї - 109 м'ячів.

Розгромний рахунок встановив Гонсалу Гедеш за хвилину до завершення основного часу (89').

Зазначимо, що нападник київського "Динамо" Жерсон Родрігес вийшов зі стартових хвилин і отримав жовту карту на 72-й хвилині.

Таким чином збірна Люксембургу втратила шанси вийти у фінальний турнір Євро-2020. Португалія з 11-ма очками посідає друге місце, відстаючи від України на 5 балів, але маючи ще одну гру.

14 жовтня у Києві відбудеться матч Україна - Португалія. Початок о 21:45.