Португальський клуб за шість хвилин залишився без трьох футболістів, усі вони були вилучені

Над дотриманням дисципліни в цій команді, схоже, взагалі не працюють.

Незвичайний випадок стався у матчі 32 туру чемпіонату Португалії між "Віторією" Сетубал та "Боавіштою".

Троє гравців "Віторії" Сетубал примудрилися за шість хвилин отримати три червоні картки через балачки з головним арбітром та грубі порушення правил.

Розпочав своєрідний хіт-парад вилучень Жозе Семеду, який на 67 хвилині отримав червоне світло через гру прямою ногою, яка завдала серйозної травми футболісту суперника.

На 71 хвилині "Віторія" Сетубал залишилася вдев'ятьох. Вилучення через занадто бурхливі розмови з суддею записав до свого пасиву Зекінья. За дві хвилини господарів було вже вісім - другий "гірчичник" через поштовх ззаду здійснив Хондер Кадіс.

Не дивно, що "Боавішта" в підсумку здобула розгромну перемогу 3:0, а усі три голи були забиті після вилучень.

• Наразі "Віторія" Сетубал йде на 14 сходинці, а "Боавішта" - на 11.