Поставив фінальну крапку: Кравець відзначився черговим голом у Туреччині

Артем забив п'ятий м'яч у сезоні за "Кайсеріспор".

Український нападник "Кайсеріспора" Артем Кравець забив гол у матчі 28-го туру Чемпіонату Туреччини проти "Генчлербірлігі".

Форвард з’явився на заміну на 68-й хвилині поєдинку, а за хвилину до кінця зустрічі відправив м’яч у ворота суперника - Кравець у падінні замкнув передачу з правого флангу, розстрілявши порожні ворота.

Гол Артема зняв питання щодо переможця матчу, "Кайсеріспор" виграв з рахунком 2:0.

Забитий м’яч став для Кравця п’ятим в 15 матчах за "Кайсеріспор" у поточному сезоні.

Після цієї перемоги команда українця набрала 25 очок і посідає передостаннє місце в турнірній таблиці Чемпіонату Туреччини.

Додамо, що наприкінці квітня Кравець розстався з красунею-дружиною після 10 років сімейного життя.

Нещодавно ТСН Проспорт також повідомляв, що Артем Мілевський забив гол у Чемпіонаті Білорусі.