Повернення Асенсіо і скасований гол: "Реал" розгромив "Валенсію" і продовжує чемпіонську гонитву з "Барселоною"

Бензема оформив дубль, ще один гол забив Асенсіо.

Мадридський "Реал" здобув розгромну перемогу над "Валенсією" у матчі 29-го туру іспанської Ла Ліги. Поєдинок відбувся у Мадриді і завершився з рахунком 3:0.

На 22-й хвилині гості могли вийти вперед, але головний арбітр скасував гол Родріго після перегляду VAR через офсайд.

реал - валенсія родріго офсайд

Карім Бензема відкрив рахунок на 61-й хвилині. Згодом Марко Асенсіо (74’), який провів перший матч після травми, подвоїв перевагу мадридців. А до розгрому справу довів Бензема, оформивши дубль на 86-й хвилині.

На 89-й хвилині півзахисник "Валенсії" Лі Кан Ін отримав пряму червону картку за фол проти Серхіо Рамоса.

• "Реал" набрав 62 очки і посідає 2-е місце в турнірній таблиці, відстаючи від "Барселони" на 2 бали. "Валенсія" (43) - 8-ма.

• У 30-му турі "Реал" зіграє на виїзді проти Реал "Сосьєдада" 21 червня.