Повернення Бєсєдіна, провали в обороні: "Динамо" поступилося в першому матчі 2021 року

ФК Динамо Київ

"Біло-сині" двічі пропустили від варшавської "Легії".

Київське "Динамо" зазнало поразки в першому контрольному матчі на тренувальному зборі в ОАЕ.

Команда Мірчі Луческу не впоралася з чинним чемпіоном Польщі — варшавською "Легією" (0:2).

Дублем у складі польського колективу відзначився чеський нападник Томаш Пекхарт. На 29-й хвилині він головою замкнув подачу з правого флангу, звільнившись з-під опіки Артема Шабанова.

А вже через чотири хвилини Пекхарт забив другий гол у ворота "біло-синіх" — Томаш Кендзьора сфолив у власному штрафному, а форвард "Легії" переграв Дениса Бойка з пенальті.

Наприкінці першого тайму Віктор Циганков відправив м'яч у ворота суперників, але арбітр не зарахував гол через офсайд. У другому таймі "біло-сині" майже не створили гольових моментів та цілком заслужено програли перший матч у 2021 році.

Зазначимо, що зі старту у складі киян вийшов Артем Бєсєдін. Нападник провів свій перший поєдинок від грудня 2019 року, коли був дискваліфікований за вживання допінгу.

СКЛАД ДИНАМО

"Динамо": Бойко (Бущан, 46), Миколенко (Сідклей, 46), Забарний, Шабанов (Сирота, 46), Кендзьора (Караваєв, 46), Сидорчук (Андрієвський, 46), Буяльський (Шепелєв, 46), Циганков (Родрігес , 46), Вербич (Де Пена, 46), Гармаш (Дуелунд, 46), Бєсєдін (Супряга, 46)

• У наступному спарингу "Динамо" 21 січня зіграє з чемпіоном Білорусі — солігорським "Шахтарем". Днем пізніше кияни зустрінуться з "Аджманом" (ОАЕ).
  • Перший збір "Динамо" триватиме 15-26 січня. Другий збір команда Мірчі Луческу проведе 29 січня — 8 лютого в Туреччині.