Повернення "Особливого". "Тоттенхем" обіграв команду Ярмоленка в дебютному матчі Моурінью

"Шпори" вели у три м'ячі, але ледве не розгубили свою перевагу.

Жозе Моурінью здобув перемогу у своєму першому поєдинку на посаді головного тренера "Тоттенхема". В рамках 13-го туру чемпіонату Англії "шпори" подужали "Вест Хем", за який виступає українець Андрій Ярмоленко - 3:2.

Гості ударно провели перший тайм, забивши два голи у ворота суперників. Перший м’яч під керівництвом Моурінью забив Сон Хин Мін, а другим відзначився Лукас Моура.

Одразу після перерви Гаррі Кейн забив третій гол, зробивши рахунок розгромним.

"Молотобойці" навіть за таких розкладів не кинули боротися і на 73-й хвилині відіграли один м’яч зусиллями Антоніо. На останній компенсованій хвилині Огбонна скоротив відставання команди Пеллегріні до мінімуму, але було вже запізно. Арбітр сигналізував про закінчення поєдинку, тільки-но гравці "шпор" розвели м’яч з центра поля.

Зазаначимо, що Ярмоленко вийшов у стартовому складі "Вест Хема" і був замінений на 56-й хвилині гри, результативними діями не відзначився.

• Заробивши три очки, "Тоттенхем" піднявся з 14-го на 6-те місце, але багато команд ще не зіграли свої матчі 13 туру.
  • "Вест Хем" перебуває на 16-му місці турнірної таблиці АПЛ. Від зони вильоту команду Ярмоленка відділяє 5 очок.

Нагадаємо, у вівторок, 26 листопада, Моурінью дебютує на чолі "Тоттенхема" в Лізі чемпіонів. Лондонці у 5-му турі групового етапу прийматимуть грецький "Олімпіакос".