Поєдинок чемпіонату України з хокею ознаменувався двома неймовірними бійками

Обидва епізоди сталися менше, ніж за одну хвилину.

Матч української хокейної ліги між "Вовками" та "Кременчуком" залишиться в пам'яті вболівальників через дві бійки, які мали місце у 3-му періоді гри.

Спочатку, на 44-й хвилині протистояння, нападник гостей Гліб Кривошапкин навмисно відмахнувся коником від суперника Олексія Черемнова. Гравець господарів не забарився з відповіддю та через деякий час повалив на лід опонента, влаштувавши бійку.

Менше, ніж за одну хвилину, у матчі сталася друга бійка, яка знову закінчилася на користь хокеїстів "Вовків". Антон Рубан та Демід Лучников влаштували неймовірний бій, який тривав близько півхвилини.

Як наслідок, Лучников покинув лід, тримаючись за око.

Слід зазначити, що ці бійки не допомогли гравцям "Вовків", які за підсумком двох матчів поступилися "Кременчуку" з рахунком 4:10.