Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Працівники FIAT оголосили страйк через трансфер Роналду до "Ювентуса"

Триватиме він два дні.

Працівники концерну FIAT вирішили влаштувати бойкотування через мегатрансфер зіркового нападника Кріштіану Роналду з "Реала" в "Ювентус".

Вони написали відкритого листа, у якому зазначається, що компанія не може витрачати божевільні гроші на одну людину, коли сотні сімей працівників концерну ледве зводять кінці з кінцями.

"Неприпустимо, щоб компанія витрачала величезні кошти на покупку футболістів, в той час як робітники продовжують приносити фінансові жертви. Нам вже говорили, які важкі зараз часи, що наш добробут покращиться з виходом нових моделей автомобілів, але цього так і не сталося.

І в той час як працівники та їхні сім'ї продовжують затягувати пояси, компанія витрачає величезні гроші на одну людину. Це чесно, що поки одні продовжують заробляти мільйони, інші з цими зарплатами не можуть протягнути і до середини місяця?

Компанія повинна більше інвестувати в нові моделі автомобілів, що забезпечить роботу і майбутнє багатьом тисячам сімей, а не тільки одній людині. З цих причин ми анонсуємо страйк на заводі в Мелфі, який відбудеться з вечора 15 липня до вечора 17 липня", - говориться у заяві.

Нагадаємо, що Роналду перейшов до складу туринців за 105 мільйонів євро. Португалець зароблятиме у новій команді 30 мільйонів євро на рік.

Вибір редакції