Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Представник Федерації футболу України знову відвідає УЄФА через "справу Мораєса"

Візит заплановано на середу-четвер.

Генеральний секретар ФФУ Юрій Запісоцький здійснить ще один візит до штаб-квартири УЄФА через відкриту дисциплінарну справу проти збірної України через Жуніора Мораєса.

Як повідомляє dynamomania, візит очікується 3-4 квітня. Вперше Запісоцький побував у Ньйоні через "справу Мораєса" 28 березня. Він надав УЄФА пояснення від української сторони.

Зазначимо, що за інформацією "Профутболу" УЄФА має винести свій вердикт до матчу відбору Євро-2020 Україна - Сербія, який відбудеться 7 червня. Точну дату розгляду справи поки не називали.

ВідеоЧи покарають збірну України за “недонатуралізацію” Жуніора Мораєса

Після матчу команди Андрія Шевченка проти Люксембурга інформаційний простір вибухнув новиною, що натуралізація Жуніора Мораєса відбулася з порушеннями. А отже збірну України можуть позбавити чотирьох здобутих у перших матчах відбору на Євро-2020 очок. Журналісти Профутболу пропонують розібратися, чи загрожує нашій головній команді таке покарання.  

Чи покарають збірну України за “недонатуралізацію” Жуніора Мораєса

___________________

Нагадаємо, 26 березня португальське видання Maisfutebol опублікувало інформацію про неправомірність натуралізації Мораєса, мовляв, він не прожив на території України безперервно 5 років, як того вимагає статут ФІФА, а прожив 4 роки і 8 місяців.

Однак ФІФА не пояснює, як трактує ці 5 років - на свій розсуд чи за законами країни, яка видає паспорт.

Тим часом, згідно з законами України, безперервним роком вважається проживання на території країни 183 дні в році. Однак юрист каже, що в Регламенті ФІФА немає вказівок про застосування місцевого законодавства.

Федерації футболу Португалії та Люксембургу відправили протести до УЄФА. За регламентом організації, протести подаються не пізні 24 годин після закінчення матчу, вихідні виключаються.

Якщо незаконність участі Мораєса буде доведено, Україні можуть зарахувати технічні поразки в матчах з Португалією (0:0) і Люксембургом (2:1), в яких брав участь Жуніор.

У ФФУ ж запевняють, що правил не порушували і ніхто Україну не покарає.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції