Представник УЄФА про фінал Ліги чемпіонів у Києві: це буде великий фінал, усі його запам’ятають

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Представник УЄФА про фінал Ліги чемпіонів у Києві: це буде великий фінал, усі його запам’ятають

Сайт президента України

Мартін Каллен наголосив, що Київ готовий до поєдинків.

Виконавчий директор УЄФА Events SA Мартін Каллен відзначив готовність України до проведення фінальних матчів Ліги чемпіонів-2018. Про це він заявив на зустрічі з президентом України Петром Порошенком.

"Я можу сказати – ви готові, ми готові разом до цього фіналу. Я впевнений – це буде великий фінал. Усі запам’ятають цей фінал", - наголосив Каллен.

Він подякував за підтримку з боку України, зокрема в частині законодавчих змін в Митному та Податковому кодексах, які дозволяють значно спростити підготовку та проведення фінальних матчів.

Додамо, що на підготовку спортивних об’єктів до вирішальних єврокубкових матчів були спрямовані 100 мільйонів гривень.

Нагадаємо, 24 травня відбудеться фінал жіночої Ліги чемпіонів (стадіон Динамо ім. Лобановського, 19:00). У ньому зустрінуться німецький "Вольфсбург" та французький "Ліон".

А 26 травня – фінал чоловічої Ліги чемпіонів (НСК "Олімпійський", 21:45). За трофей боротимуться іспанський "Реал" та англійський "Ліверпуль".

 

Зустріч з виконавчим директором UEFA Events SA Мартіном Калленом

За три тижні Київ стане справжньою футбольною столицею Європи та світу! Дякую виконавчому директору UEFA Events SA Мартіну Каллену за високу оцінку рівня готовності української столиці до фіналу Ліги Чемпіонів UEFA Champions League.

Опубликовано Петро Порошенко 3 мая 2018 г.
Наступна публікація