Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Презентація новачків "Шахтаря": родина Тете спочатку злякалася переїзду до України

Самих футболістів сприйняли в колективі чудово.

Донецький "Шахтар" представив двох новачків команди - Тете та Маркоса Антоніо.

Зазначимо, що обидва футболісти поповнили склад команди Паулу Фонсеке в зимове трансферне вікно. Тете став гравцем "гірників" наприкінці лютого, а Маркос Антоніо - ще в середині грудня 2018 року. Донеччани підписали контракти з цими юними виконавцями на п'ять років.

На презентації футболісти залюбки відповіли на всі запитання, а також провели своєрідну фотосесію.

Тете зазначив, що його родина сприйняла переїзд до України дещо з опаскою. Окрім того, він сказав, як його сприйняли в колективі та хто є його кумиром на поле.

"Сім'я спочатку трохи злякалася переїзду до "Шахтаря" та самої України. Не до кінця розуміли, куди потрібно їхати. Зараз відчувають себе відмінно. Я знав, що Україна хороша країна. Коли приїхав, вона виявилася ще краще. У команді спілкуюся з усіма. Колектив прийняв мене дуже добре, це дуже приємно.

Дуже щасливий тут. Продовжую працювати, незважаючи на свою трансферну вартість (15 мільйонів євро, прим.). Звичайно, дуже радий такій сумі, але її потрібно доводити на полі. Мій кумир у футболі - Пеле. Він завжди надихав мене і за межами футбольного поля. На моїй позиції мій кумир -Кріштіану Роналду", - зазначив 19-річний футболіст.

Тете, Шахтар
Associated Press

Тете вже встиг відзначитися забитим голом за "Шахтар". Щоправда, це було в контрольному спарингу проти "молодіжки".

Що стосується Маркоса Антоніо, то він дуже щасливий переходу в Шахтар". Також він порівняв чемпіонат України з бразильським.

Маркос Антоніо, Шахтар
Associated Press

"Коли я отримав пропозицію від "Шахтаря", то навіть не розглядав інші варіанти. Дуже щасливий, що зробив правильний вибір".

Чи відомий "Шахтар" в Бразилії? Так, звичайно, "Шахтар" дуже популярний, особливо через велику кількість бразильців, які пройшли через команду - Жадсон, Вілліан Фернандіньо. Я дуже радий, що і мені надійшла така пропозиція. В даний момент мої кумири - Каземіро і Філіппе Коутіньо.

Український футбол трохи швидше, ніж бразильський, але завдяки певним якостям партнерів по команді я відчуваю себе абсолютно комфортно на полі. Ми взаємодоповнюємо один одного", - зазначив Антоніо.

Нагадаємо, що "Шахтар" взимку також підсилився захисником Валерієм Бондаренком, півзахисником - Манором Соломоном, а також форваром - Даніїлом Сіканом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції