Президент "Олімпіка" підтвердив невидавання атестата та поскаржився на Федерацію

Дата публікації
Перегляди
705
Президент "Олімпіка" підтвердив невидавання атестата та поскаржився на Федерацію

ФК Олімпік

Донеччани планують боротися до кінця.

Президент донецького "Олімпіка" Владислав Гельзін підтвердив відмову видавання атестата для участі в УПЛ на наступний сезон.

Бос донеччан зазначив, що в Федерації їм пообіцяли видати атестат, незважаючи на дискваліфікацію молодіжних команди (U-19, U-21) через договірні матчі. Згідно з регламентом чемпіонату, основна команда не має права виступати в УПЛ, якщо в неї немає молодіжних команд.

Слова Гельзіна передає ua.tribuna.

"Так, це правда (про відмову в отриманні атестата, прим.). Дуже прикро, що люди в Федерації не дотримали свого слова. Вони обіцяли, що дискваліфікація молодіжних команд жодним чином не зачепить першу команду.

Людей, які зараз фінансують футбол, не так багато. Їх треба тримати в партнерах, а не знищувати. Тому Федерація - це шкідник українського футболу.

У кулуарах ми знали про це ще 4-5 місяців тому. Але нас обманювали весь час. Обіцяли, що нічого не буде. Ми це ще терпимо, говоримо. Якщо нам таки не видадуть атестат, то я дам багато інформації - буде цікаво", - сказав Гельзін.

"Олімпік" на своєму офіційному сайті навіть повідомив про влаштування брифінгу щодо цього, який має відбутися 31 травня. Донеччани готові надати сенсаційні факти стосовно проблем в українському футболі. Цікаво, що пізніше новина про брифінг була видалена.

  • "Олімпік" завершив сезон в УПЛ на дев'ятій сходинці. В активі донеччан 34 бали.
  • В разі відмови в отриманні атестата, місце "Олімпіка" може посісти невдаха стикових поєдинків, або "Арсенал", який вилетів до Першої ліги напряму.