Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Президент Світової боксерської Ради: ми чекаємо на легендарних чемпіонів у Києві

Столиця України очікує на прибуття 700 гостей зі світу боксу.

Мер Києва Віталій Кличко з президентом Конгресу Світової боксерської Ради (WBC) Маурісіо Сулейманом провів прес-конференцію.

Зустріч була присвячена 56-му конгресу WBC, який відбудеться у столиці України з 30 вересня до 6 жовтня. Сулейман хотів на власні очі побачити те, як саме Київ готується до цієї події. Цей важливий захід у світі боксу українська столиця прийматиме вперше. Про залучення такої події до Києва Віталій Кличко особисто домовлявся з керівництвом WBC.

Сулейман задоволений тим, що конгрес відбудеться саме у Києві. Окрім того, він привітав столицю України з тим, що дуже скоро Київ прийме фінал Ліги чемпіонів, який відбудеться 26 травня 2018 року на стадіоні НСК "Олімпійський". Також Маурісіо віддав належне українському боксеру Олександру Усику, який зумів пробитися до фіналу Всесвітньої боксерської суперсерії (WBSS).

"Для мене приємно, що Усик став чемпіоном світу в цьому році і що фінал Ліги чемпіонів відбудеться в Києві. І мені приємно, що восени тут пройде 56-й конгрес WBC. Для мене дуже приємно бачити Віталія Кличка не лише як чемпіона на ринзі, а й як чемпіона для людей.

У жовтні ми очікуємо побачити легендарних чемпіонів які приїдуть до Києва: Леннокса Льюїса, Майка Тайсона, Евандера Холіфілда. Ми очікуємо понад 700 гостей, які підсумують минулий рік і спланують подальшу діяльність", - сказав президент WBC на прес-конференції.

На цьому конгресі будуть присутні представники 166 країн. Також Сулейман розповів, що в рамках конгресу легендарні чемпіони відвідуватимуть дитячі лікарні і школи та займуться пошуком молодих талантів.

Цікаво, що до проведення Конгресу у Києві був змінений офіційний логотип організації - на передньому плані тепер прапор України.

логотип wbc

Під кінець зустрічі Кличко отримав з рук Сулеймана спеціальний подарунок - почесний пояс чемпіона ручної роботи. А Сулейман отримав у подарунок пояс чемпіона України у пам'ять про перебування у Києві. Також нагорода перепала і Олександру Усику, яку передали його промоутеру Олександру Красюку.

красюк і сулейман

Нагадаємо, що Віталію Кличку 2 роки тому WBC присвоїла титул "вічного чемпіона". Раніше Чемпіонами світу за версією WBC були українці Віталій Кличко та Віктор Постол. Зараз цим престижним у світовому боксі титулом володіє Усик.

Залиште свій коментар

Вибір редакції