Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Президент УПЛ заявив, що не братиме участі у нових виборах

Президент УПЛ заявив, що не братиме участі у нових виборах

Каденція Грімма закінчується 5 квітня 2020 року.

Президент Української Прем'єр-ліги (УПЛ) Томас Грімм не має наміру продовжувати претендувати на нинішню посаду після закінчення своїх повноважень.

"Моя каденція закінчується 5 квітня. Не буду переобиратися, і вже після 6 квітня Прем'єр-ліга може отримати нового президента", - сказав швейцарець на пресланчі в Будинку футболу, його цитує Sportarena.

Грімма обрали президентом УПЛ 6 квітня 2018 року з терміном контракту на два роки. Його головною обіцянкою було створення єдиного пулу. Однак, це не вдалося втілити в життя: "Динамо", "Дніпро-1", "Зоря", "Карпати" і "Десна" відмовилися від телепулу і підписали контракти з 1+1 Media.

Також швейцарець обіцяв: залучення інвесторів для реконструкції та будівництва нових стадіонів, розширення УПЛ до 16 команд, збільшення доходів клубів, нейтральність УПЛ щодо клубів.

Основним претендентом на цей пост є колишній віцепрезидент "Руху" і глава Української асоціації футболу (УАФ) у Львівській області Олександр Шевченко, кандидатуру якого затвердив президент УАФ Андрій Павелко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції