Приниження у Севільї: Іспанія знищила Німеччину та вийшла у фінальний турнір Ліги націй

Німці пропустили 6 м'ячів.

Збірна Іспанії розгромила команду Німеччини з рахунком 6:0 у заключному 6-му турі Ліги націй. Поєдинок відбувся у Севільї 17-го листопада.

Три м'ячі іспанці накидали вже у першому таймі. Відзначилися Альваро Мората (17’), Ферран Торрес (33’) та Родрі (38’). У другій половині ще двічі забив Торрес (55’, 71’), а крапку поставив Мікель Оярсабаль (89').

Таким чином "Фурія Роха" набрала 11 очок та піднялася на перше місце у Групі 4 Ліги А . Іспанці зіграють у фінальному турнірі Ліги націй, який відбудеться восени 2021 року.

Для збірної Іспанії це найбільша перемога над Німеччиною в історії. До цього найбільшою перемогою був рахунок 3:1 у товариському матчі в 2003 році. Крім того, вперше в історії іспанці забили німцям 3 м'ячі у першому таймі.

• Німеччина фінішувала на другому місці (9 очок).
  • Матч між Швейцарією та Україною, який мав відбутися 17 листопада, скасувала влада Люцерна через коронавірус у нашій команді.
  • У матчі Швейцарія - Україна мала визначитися команда, яка вилетить з дивізіону А.
  • УЄФА передав справу Контрольно-дисциплінарній та етичній інстанції.