Українки Саладуха і Лупу вибороли "золото" чемпіонату Європи з легкої атлетики

Саладуха показала найкращий результат сезону / Фото: AFP

Ольга Саладуха показала найкращий результат у потрійному стрибку, а Наталія Лупу найшвидше пробігла 800 м.

Українські легкоатлетки Ольга Саладуха та Наталія Лупу вибороли нагороди найвищої проби на чемпіонаті Європи, який завершився у Гетеборзі.

У фіналі змагань з потрійного стрибка Саладуха у першій же своїй спробі довела, що вона є номер один не лише у Європі, а й у світі. Стрибнувши на 14,88м, Ольга продемонструвала найкращий результат сезону.

На "срібло" настрибала росіянка Ірина Гуменюк (14,30м), а бронзовою призеркою чемпіонату стала італійка Сімоні Ла Мантіа (14,26м).

Лупу ж була найкращою у бігу на 800м. Протягом трьох кіл українка трималася позаду суперниць, як і у попередніх забігах, а потім почала прискорюватись і обійшла всіх.

Крім того, Наталії вдалося встановити і найкращий результат сезону (2.00,26 хв).

"Я була трішки здивована, вигравши "золото". Біглося мені добре, а на останні 100 метрів сил надав Господь. Зараз переживаю дуже особливі відчуття", - зізналася Наталя.

"Срібло" чемпіонату - у росіянки Олени Котульської (2.00,98 хв). "Бронзу" виграла білоруска Маріна Арзамасова (2.01.21).

Українці завоювали два золота, срібло та бронзу в останній день чемпіонату Європи з легкої атлетики