Проміняв октагон на баранів: непереможний Хабіб став фермером

Проміняв октагон на баранів: непереможний Хабіб став фермером

Фото: Associated Press

Чемпіон UFC Хабіб Нурмагомедов розповів про свої плани після завершення спортивної кар'єри.

Чемпіон UFC у легкій вазі росіянин Хабіб Нурмагомедов повідомив, що не збирається повертатися у змішані єдиноборства.

Після завершення бійцівської кар’єри 32-річний спортсмен вирішив отримати вищу освіту та зайнятися фермерським господарством.

"Наступного року я випускаюся, хотів би захистити диплом, магістратуру, більше часу приділити освіті. У найближчі п’ять років. Я купив баранів, займаюся сільським господарством, хотілося б в цьому напрямі трохи розвинутися. У мене є бички на відгодівлі, є корови. Займаюся сільським господарством - не сказати, щоб на світовому рівні, але колись я і в спорті лише починав", - наводить слова Хабіба ТАСС.

Також Нурмагомедов заявив, що поки що він не бачить себе у великій політиці.

"Мені хотілося б брати участь там, де я можу принести користь, це не обов’язково велика політика. Наразі я можу приносити користь, не будучи великим політиком, і мені цього достатньо", - зазначив спортсмен.

  • 24 жовтня Нурмагомедов переміг американця Джастіна Гетжі на турнірі UFC 254 в Абу-Дабі, після чого оголосив про завершення спортивної кар'єри.
  • Хабіб провів у змішаних єдиноборствах 29 поєдинків і у всіх здобув перемоги. На його рахунку три успішні захисти чемпіонського пояса UFC.
  • Батько Хабіба і його тренер Абдулманап Нурмагомедов помер влітку 2020 року від коронавірусу.

Повʼязані теми:

Наступна публікація