Пропустили на 90+5-й хвилині і поскандалили: "Арсенал" зазнав другої поразки поспіль після рестарту АПЛ

"Каноніри" не втримали перевагу у матчі з "Брайтоном".

Лондонський "Арсенал" програв "Брайтону" у матчі 30-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ). Гра відбулася у Брайтон енд Хоув і завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів поля.

Ніколя Пепе відправив м'яч у ворота суперника на 68-й хвилині, вивівши "канонірів" уперед. Льюїс Данк зрівняв рахунок на 75-й. А перемогу для "Брайтона" вирвав Ніль Мопе, який відзначився на 90+5-й хвилині.

Зазначимо, на 35-й хвилині воротар лондонців Бернд Лено отримав травму у зіткненні з Мопе. А після фінального свистка гравці Арсенала вирішили помститися йому, зокрема Маттео Гюендузі схопив суперника за шию.

Для лондонців це друга поразка поспіль після рестарту АПЛ 17 червня. У матчі перенесеного 28 туру "Арсенал" був битий "Манчестер Сіті".

• "Арсенал" (40 очок) посідає 9-те місце в турнірній таблиці АПЛ.  "Брайтон" (32) - 15-те.

• У 31-му турі "Брайтон" 23 червня на виїзді зіграє з "Лестер Сіті", "Арсенал" 25 червня в гостях зустрінеться з "Саутгемптоном".