Провальний старт чемпіона: "Манчестер Сіті" із Зінченком зазнав поразки від "Тоттенгема" в АПЛ

"Городяни" програли і у другому поєдинку сезону.

"Манчестер Сіті" в гостьовому матчі стартового туру англійської Прем'єр-ліги програв лондонському "Тоттенгему". Зустріч завершилася з рахунком 0:1.

У першому таймі команди на двох не завдали жодного удару в площину воріт. Тож не дивно, що він завершився з нулями на табло. Але після перерви на 55-й хвилині Сон Хин-Мін з пасу Стівена Бергвейна зміг пробити Едерсона і відкрив рахунок.

Рятувати ситуацію у складі гостей вийшов Олександр Зінченко (він з'явився на полі на 79-й хвилині), але забити підопічні Хосепа Гвардіоли так і не змогли.

Для "городян" це вже друга поразка в новому сезоні. Раніше вони програли "Лестеру" в поєдинку за Суперкубок Англії з тим же рахунком 0:1.

• У минулому розіграші АПЛ чемпіоном став "Манчестер Сіті", "Манчестер Юнайтед" фінішував другим. У зоні Ліги чемпіонів також опинилися "Ліверпуль" і "Челсі". Вилетіли "Шеффілд Юнайтед", "Вест Бромвіч" і "Фулгем".
  • Новачками цього сезону стали "Норвіч Сіті", "Вотфорд", "Брентфорд".