Провальний старт і нефарт в атаці: "Зоря" програла другий матч у Лізі Європи

Денис Фаворов / Associated Press

Вже до 12-ї хвилини третій призер чемпіонату України пропустив у свої ворота два м'ячі.

Луганська "Зоря" програла португальській "Бразі" в матчі 2-го туру групового етапу Ліги Європи. Зустріч проходила в Запоріжжі на стадіоні "Славутич-Арена" і завершилася з рахунком 1:2.

Луганчани провально розпочали гру, пропустивши два м'ячі вже до 12-ї хвилини. Спочатку господарів засмутив Пауліньо, який замкнув простріл із правого флангу. А потім Ніколас Гайтан ідеальним ударом з-за меж штрафного забив другий м'яч.

Після такого початку "Зоря" змогла вирівняти гру, але відіграти хоча б м'яч до перерви не змогла. А передумови до цього були - під завісу 45-хвилинки два моменти мав Владлен Юрченко, проте реалізувати їх він не зміг.

Вже після перерви відмінний момент забити португальцям мав Дмитро Іванисеня, але його удар із кількох метрів прийшовся у небеса. Тут же забивати знову міг Юрченко, але і його в черговий раз підвела реалізація.

Наприкінці зустрічі "Брага" мала пару можливостей оформити розгром, але на останньому рубежі "Зорі" здорово зіграв Нікола Василь. Коли ж здавалося, що матч так і завершиться з рахунком 0:2, Дмитро Іванисеня вразив ворота гостей дальнім ударом, але на більше у "Зорі" не вистачило часу.

• У першому турі "Зоря" на виїзді програла "Лестеру" (0:3), "Брага" перемогла АЕК (3:0).
  • "Зоря" і АЕК замикають турнірну таблицю групи G, не набравши жодного очка, "Лестер" і "Брага" лідирують, маючи в активі по 6 балів.
  • Третій тур - 5 листопада / 22:00: "Зоря" - АЕК, "Лестер" - "Брага".