ПСЖ без Неймара зазнав несподіваної поразки в чемпіонаті

Знову кривдником парижан став клуб, якому вони програли у фіналі Кубка Франції.

ПСЖ в рамках 2-го туру Ліги 1 сенсаційно поступився в гостях "Ренну" з рахунком 1:2.

Команда Томаса Тухеля першою відкрила рахунок у цій зустрічі - Едінсон Кавані на 36 хвилині скористався невдалими діями захисника та з близької відстані розстріляв голкіпера господарів.

Ренн - ПСЖ, Кавані

Утім, футболісти в "червоно-чорних" футболках не мали наміру здаватися та вже за вісім хвилин відновили паритет. Мбайє Н'янг, отримавши пас з флангу, прикрив ігрове знаряддя корпусом, а потім завдав точного удару в кут воріт Альфонса Ареола.

Перемогу господарям приніс точний удар у виконанні Ромена дель Кастільо, який було забито на самому початку другої половини зустрічі. 23-річний вінгер "Ренна" з лінії воротарського ідеально замкнув навіс від партнера по команді та привів уболівальників на стадіоні у неймовірний екстаз.

Ренн - ПСЖ

Зазначимо, що в заявці парижан була відсутня головна зірка команди - Неймар. 27-річний бразилець, який дуже хоче повернутися до "Барселони", схоже, остаточно ухвалив рішення більше не виступати у футболці ПСЖ.

• Після двох турів в активі ПСЖ три очки. "Ренн", тим часом, має шість балів.

Додамо, що минулого сезону саме "Ренну" поступився паризький гранд у фіналі Кубка Франції.