ПСЖ сенсаційно вилетів з Кубка французької ліги, в їхні ворота поставили три пенальті

Не часто таке побачиш у футболі.

ПСЖ досить несподівано припинив боротьбу в Кубку французької ліги.

Парижани в рамках 1/4 фіналу турніру сенсаційно поступилися вдома "Генгаму" з рахунком 1:2.

Цікаво, що у ворота ПСЖ було призначено одразу три пенальті. Перший вирок з "точки" господарі отримали на 61 хвилині - Людовіку Бла наступили на ногу і головний арбітр миттєво вказав на позначку. Утім, Маркус Тюрам вирішив не карати суперника, пробивши набагато вище воріт.

За дві хвилини ПСЖ відкрив рахунок. Неймар головою з лінії воротарської замкнув навіс з флангу від Тома Меньє.

На 81 хвилині "Генгам" відновив паритет на табло. Хуан Бернат порушив правила у своїй штрафній на Маркосі Коко, чим спровокував суддю ще раз призначити пенальті у ворота ПСЖ. До позначки підійшов Єні Нгбакото та ідеально переграв голкіпера парижан.

Вирішальний гол у цій зустрічі було забито на 90+3 хвилині. Маркус Тюрам заробив на собі пенальті, який він сам й реалізував, реабілітувавшись таким чином за першу невдалу спробу.

Перегравши ПСЖ, "Генгам" пробився до півфіналу Кубка французької ліги.