ПСЖ став володарем Кубка Франції, Мбаппе отримав жахливу травму

Парижани здобули трофей ціною пошкодження головної зірки.

ПСЖ став переможцем Кубка Франції-2019/20. У фінальному матчі турніру команда Томаса Тухеля мінімально обіграла "Сент-Етьєн" - 1:0.

Єдиний гол у зустрічі забив форвард парижан Неймар. На 14-й хвилині він розстріляв порожні ворота після того, як голкіпер суперників парирував удар Кіліана Мбаппе.

Матч затьмарила моторошна травма Мбаппе. На 31-й хвилині захисник "зелених" Лоїк Перрен у грубому підкаті збив 21-рчного француза з ніг. На полі ледве не вибухнула бійка, гравець "Сент-Етьєна" отримав пряму червону картку, а Мбаппе закінчив поєдинок дочасно.

Як повідомляє ESPN, у Кіліана пошкодження гомілкостопа. Участь талановитого нападника в дограванні Ліги чемпіонів у серпні опинилася під загрозою. У чвертьфіналі Ліги чемпіонів парижани 12 серпня зустрінуться з "Аталантою" українця Руслана Малиновського.

Для ПСЖ це 13-та в історії перемога в Кубку Франції, що є рекордним показником. Крім того, парижани вчетверте оформили золотий дубль, вигравши в одному сезоні і чемпіонат, і Кубок країни.

Це був перший матч у Франції після поновлення сезону. Ліга 1 була завершена дочасно через пандемію COVID-19, а ПСЖ оголошений чемпіоном країни.

Раніше ТСН Проспорт повідомляв, що Мбаппе прикрасив обкладинку футбольного симулятора FIFA 21.