"Реал" неочікувано програв "Сосьєдаду", "Барселона" продовжує йти з відривом

Мадридці зазнали шостої поразки у сезоні.

У 18-му турі чемпіонату Іспанії мадридський "Реал" сенсаційно поступився "Реалу Сосьєдад" на своєму полі. Матч завершився з рахунком 0:2.

Вілліан Жозе відкрив лік голам, реалізувавши пенальті на 3-й хвилині.

У середині другого тайму "Королівський клуб" залишився в меншості - Лукас Васкес отримав вилучення за дві жовті картки. А у кінцівці зустрічі Рубен Пардо забив другий гол гостей.

Після гри капітан "вершкових" Серхіо Рамос розкритикував арбітра Хосе Мунуера Монтеро за те, що він не поставив на їхню користь два пенальті.

"Реал" залишився на п'ятому місці у турнірній таблиці, "Реал Сосьєдад" піднявся на 11-те.

У наступному турі "Реал" на виїзді зіграє з "Бетісом" (13 січня). "Реалу Сосьєдад" належить домашня зустріч з "Еспаньолом" (14 січня).

хетафе - барселона
FC Barcelona

Тим часом "Барселона" скористалася і осічкою "Атлетіко", який зіграв внічию з "Севільєю" (1:1). Каталонці у виїзному матчі обіграли "Хетафе" з рахунком 2:1.

Ліонель Мессі вивів команду вперед на 20-й хвилині, Луїс Суарес збільшив перевагу на 39-й. А перед перервою Хайме Мата скоротив розрив в рахунку. Другий тайм команди провели без забитих м'ячів.

"Барселона" набрала 40 очок і лідирує з відривом від "Атлетіко" у 5 очок. "Хетафе" - на сьомому місці.

У наступному турі "синьо-гранатові" зіграють вдома з "Ейбаром" (13 січня). "Хетафе" днем раніше зустрінеться з "Вільярреалом".