"Реал" перед стартом у Лізі чемпіонів ледве здолав "Леванте", нарешті дебютував Азар

Королівський клуб перервав двоматчеву серію невдач.

Мадридський "Реал" у рамках 4-го туру Чемпіонату Іспанії не без проблем переміг вдома "Леванте" з рахунком 3:2.

Підопічні Зінедіна Зідана, здавалося б, вирішили всі питання стосовно переможця цієї дуелі в середині першого тайму, коли французький форвард Карім Бензема оформив дубль та зробив перевагу господарів у два голи.

31-річний нападник "вершкових" засмутив голкіпера "Леванте" на 25 та 31 хвилинах протистояння.

На 40 хвилині "Реал" довів справу до непристойного, коли Каземіро завершив ідеальну контратаку з останнім пасом від Вінісіуса Джуніора.

Реал

Скоротити відставання у цій зустрічі "жаби" зуміли на самому початку другої половини, коли вихованець "Реала" Борха Майораль пробив Тібо Куртуа.

Повернув інтригу в цей матч Гонсало Мелеро, який на 75 хвилині до мінімуму скоротив перевагу Королівського клубу.

Зазначимо, що до цього взяття воріт сталася визначна подія для вболівальників "Реала". На 60 хвилині на полі з'явився зірковий півзахисник Еден Азар, який пропускав стартові матчі клубу через травму. 28-річний бельгієць пожвавив гру в атаці мадридців, але оформити бодай одну результативну дію йому так і не вдалося.

Попри це, "Реал" все одно втримав перемогу та здобув важливі для себе три бали.

• Здолавши "Леванте", мадридці набрали вісім очок та піднялися на другу сходинку в турнірній таблиці. Що стосується "жаб", то вони залишилися з шістьма пунктами на п'ятій позиції.
  • До цього "Реал" двічі не зумів здолати суперників у внутрішній першості. Спочатку "вершкові" не подужали "Вальядолід" (1:1), а потім також розписали нічию, але вже з "Вільярреалом" (2:2).
  • 18 вересня "Реал" проведе матч 1-го туру групової стадії Ліги чемпіонів. Суперником команди Зідана буде французький ПСЖ.