"Реал" перервав безвиграшну серію, розгромивши "Хетафе"

Підопічні Зідана піднялися на перше місце у таблиці. Принаймні, до матчу "Барси".

Мадридський "Реал" у виїзному матчі 19-го туру іспанської Примери здобув розгромну перемогу над "Хетафе". Матч завершився з рахунком 3:0.

На 34-й хвилині після удару Рафаеля Варана мяч влучив у плече голкіперу господарів Давид Сорія і опинився у сітці воріт. Рефері записав автогол на Сорію.

Варан таки засвітив своє ім'я на табло, забивши на 53-й хвилині. А у компенсований час Лука Модріч встановив остаточний рахунок зустрічі.
Таким чином "Реал" перервав серію без перемог в Чемпіонаті Іспанії, яка складалася з трьох матчів.

• Команда Зінедіна Зідана зіграла внічию з "Атлетиком" (0: 0), "Барселоною" (0:0) і "Валенсією" (1:1).

"Реал" наразі очолив турнірну таблицю Примери,  набравши 40 очок. "Барселона" свій матч туру (проти "Еспаньола") проведе у суботу пізніше, каталонці відстають на 1 бал. "Хетафе" (30) посідає сьоме місце.

Раніше ЗМІ повідомляли, що "Реал" не купуватиме гравців у зимове міжсезоння.