"Реал" розгромив новачка Примери та повернув собі лідерство, Лунін просидів "на банці"

Дубль оформив Карім Бензема.

Мадридський "Реал" у матчі 8-го туру Ла Ліги вдома розбив новачка елітного дивізіону "Уеску". Підопічні Зінедіна Зідана були сильніші з рахунком 4:1.

У першому таймі "вершкові" створили собі пристойний гандикап. За мадридський клуб відзначилися Еден Азар, який провів перший матч після травми, та Карім Бензема.

У другому таймі Бензема записав до свого активу асист, віддавши гольову передачу на Федеріко Вальверде. Рахунок став 3:0 на користь господарів.

На 75-й хвилині "Уеска" відповіла голом престижу у виконанні Давида Феррейро, але останнє слово залишилося за мадридцями - наприкінці зустрічі Бензема оформив дубль.

Український воротар Андрій Лунін, який напередодні похизувався фантастичними сейвами на тренуванні, провів матч на лаві для запасних.

• Завдяки перемозі "Реал" повернувся на перше місце турнірної таблиці Примери, підопічні Зідана на 2 очки випереджають "Реал Сосьєдад". "Уеска" перебуває у зоні вильоту на 18-й сходинці.
  • У наступному турі "Реал" 8 листопада на виїзді зіграє проти "Валенсії", а "Уеска" днем раніше прийматиме "Ейбар".