"Реал" сенсаційно поступився "Жироні" та опустився на третю сходинку чемпіонату

Мадридці видали цілком провальний другий тайм.

Мадридський "Реал" у поєдинку 24-го туру іспанської Примери несподівано зазнав поразки від "Жирони" на "Сантьяго Бернабеу" - 1:2.

У першій половині зустрічі ніщо не віщувало біди для "вершкових". На 25-й хвилині Каземіро виграв верхову боротьбу після подачі Тоні Крооса і відправив м’яч у сітку воріт каталонців.

Каземіро і Лукас Васкес

Здавалося, що справа йде до чергової перемоги "Королівського клубу", який під керівництвом Сантьяго Соларі демонструє не такі вже й погані результати. Мадридці востаннє втрачали очки в чемпіонаті у грі з "Реал Сосьєдадом" 6 січня.

Але "Жирона" не мала наміру дарувати "вершковим" ще одну звитягу. У другому таймі каталонська команда часто атакувала і заслужено зрівняла рахунок на 65-й хвилині. Стуані впевнено реалізував 11-метровий, який арбітр зустрічі призначив за гру рукою Серхіо Рамоса в карному майданчику.

На 71-й хвилині форвард "Жирони" Порту струсонув стійку воріт мадридців, а на 75-й нападник досягнув свого, добивши м’яч у сітку після обвідного пострілу від Лосано.

Після другого пропущеного м’яча "Реал" не на жарт занервував. Це вилилося не в забиті голи, а в грубощі. Капітан "вершкових" Рамос на останній хвилині основного часу отримав другу жовту картку і залишив команду в меншості.

Реал - Жирона

На фінальних секундах поєдинку голкіпер мадридців Тібо Куртуа пішов до чужих воріт на подачу з кутового в надії врятувати хоча б очко, але його удар головою прийшовся поруч зі стійкою.

"Реал" після поразки опустився на третє місце в турнірній таблиці Примери. Мадридському "Атлетико" команда Соларі поступається 2 пунктами. А відстань від лідера - "Барселони" – зросла до 9 очок.

"Жирона" завдяки героїчній гостьовій перемозі піднялася на 15-ту позицію, маючи в активі 27 балів.