"Реал" скористався невдачею "Барселони" та захопив лідерство у Примері

Голи Рамоса та Бензема принесли "вершковим" перемогу над "Сосьєдадом".

Мадридський "Реал" в матчі 30-го туру Чемпіонату Іспанії на виїзді обіграв "Реал Сосьєдад". Підопічні Зінедіна Зідана були сильнішими з рахунком 2:1.

Перша половина зустрічі не подарувала забитих м’ячів, а одразу після перерви "Королівський клуб" вийшов вперед. Льоренте завалив Вінісіуса Жуніора у власному штрафному майданчику - пенальті бездоганно реалізував капітан "вершкових" Серхіо Рамос.

Серхіо Рамос
twitter.com/realmadrid

На 67-й хвилині господарі відігралися завдяки точному пострілу Янузая з-за меж штрафного, проте рефері зафіксував офсайд в одного з партнерів бельгійця і не зарахував гол.

Через декілька хвилин "Реал" подвоїв перевагу - навіс з флангу від Вальверде замкнув Карім Бензема.

Реал Сосьєдад - Реал Мадрид, Карім Бензема

На 83-й хвилині баски відквитали один гол - Меріно отримав м’яч у штрафному і класним ударом відправив його під поперечину. На останніх хвилинах "Сосьєдад" провів ще декілька небезпечних атак, але уникнути поразки не вдалося.

• Підопічні Зінедіна Зідана (65 очок) вийшли на перше місце в турнірній таблиці Примери. Мадридці обійшли "Барселону" (65 балів), яка декілька днів раніше не змогла обіграти "Севілью", за додатковими показниками.

• "Реал Сосьєдад" опустився на сьому позицію (47 очок), баски здобули лише одне очко у трьох поєдинках після рестарту Ла Ліги.

• У наступному турі "вершкові" 24 червня прийматимуть "Мальорку". "Сосьєдад" в той же день вдома зіграє з "Сельтою".