"Реал" у мадридському дербі розібрався з "Атлетико" та вийшов на другу сходинку

"Матрацники" догравали матч вдесятьох.

"Реал" у рамках 23 туру Ла Ліги здобув переконливу перемогу в дербі над "Атлетико" з рахунком 3:1.

Забитими голами в складі "вершкових" відзначилися Каземіро (16 хвилина), Серхіо Рамос (42, з пенальті) та Гарет Бейл (74). Єдине, на що вистачило господарів, так це на м'яч у виконанні Антуана Грізманна (25).

Зазначимо, що з 80 хвилини підопічні Дієго Сімеоне грали в меншості - друге попередження, а разом з ним й вилучення, записав до свого пасиву центральний півзахисник Томас Партей.

Після цієї перемоги Королівський клуб випередив в турнірній таблиці "матрацників" та розташувався на другій сходинці. Тепер в їхньому активі 45 балів. "Атлетико", тим часом, опустився на один рядок нижче, залишившись з 44 очками.

Нагадаємо, що вже 13 лютого "Реал" на виїзді проведе перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти амстердамського "Аякса".