"Реал" у мадридському дербі знову не зумів здолати "Атлетіко"

"Вершкові" втратили можливість наблизитися до команди Дієго Сімеоне.

"Реал" у рамках 31-го туру чемпіонату Іспанії не зумів здолати вдома "Атлетіко", зігравши з ними внічию з рахунком 1:1.

Господарі першими відкрили рахунок у мадридському дербі - лідер Королівського клубу Кріштіану Роналду на 53-й хвилині вдало замкнув передачу у виконанні Гарета Бейла.

Тим не менш, команда Зінедіна Зідана не довго знаходилася у ролі лідерів - Антуан Грізманн на 57-й хвилині відновив паритет у протистоянні завдяки точному удару у порожні ворота після сейву Кейлора Наваса, який трохи раніше відбив удар від Вітоло.

"Вершкові" могли вирвати перемогу на останній хвилині зустрічі, проте капітан "Реала" Серхіо Рамос не зумів у ближньому бою переграти голкіпера "Атлетіко" Яна Облака.

Таким чином, зігравши внічию, "Реал" втратив можливість наблизитися до "Атлетіко" у турнірній таблиці. Наразі активі "вершкових" 64 бали та 3 місце. "Матрацники", своєю чергою, з 68 очками розташовуються на 2-й сходинці. Гра між цими колективами у першому колі також переможця не виявила - 0:0.

Цікавий той факт, що "Реал" перервав свою виграшну серію в усіх турнірах, яка до цього матчу налічувала шість поєдинків.