"Реал" у серії пенальті переміг "Атлетіко" і став володарем оновленого Суперкубка Іспанії

Підопічні Зінедіна Зідана завоювали трофей у напруженому мадридському дербі.

Мадридський "Реал" став переможцем Суперкубка Іспанії 2020 року.

У фінальному матчі турніру, який відбувся в Саудівській Аравії, "вершкові" в серії пенальті здолали "Атлетіко".

Основний час та екстра-тайми завершилися з рахунком 0:0, а в серії післяматчевих одинадцятиметрових "Королівський клуб" був точнішим - 4:1. Вирішальний удар завдав капітан "вершкових" Серхіо Рамос.

Додамо, що підопічні Зінедіна Зідана догравала останні п'ять хвилин другого овертайму в меншості після вилучення Федеріко Вальверде. Уругваєць отримав пряму червону картку за фол останньої надії на Альваро Мораті.

Реал - Атлетіко

"Реал" в 11-й раз виграв цей трофей. Більше перемог лише у "Барселони" - 13.

Реал Суперкубок Іспанії

Цей розіграш Суперкубка Іспанії став історичним, адже в ньому взяли одразу чотири команди. Згідно з жеребкування, вони були розбиті на дві пари, а їхні переможці зустрілися в фіналі.

Таким чином, володарем Суперкубка не став ні чемпіон Іспанії - "Барселона", ні володар Кубка країни - "Валенсія". "Синьо-гранатові" у півфіналі турніру поступилися "Атлетіко" (2:3), а "кажани" зазнали поразки від "Реала" (1:3).