"Реал" у вольовому стилі обіграв "Осасуну" та закріпився на вершині Примери

Підопічні Зінедіна Зідана зуміли переломити хід зустрічі і ефектно добити суперника.

Мадридський "Реал" у 23-му турі чемпіонату Іспанії в гостях переграв "Осасуну" - 4:1.

Незважаючи на фінальний рахунок, перемога команді Зінедіна Зідана далася дуже непросто. На 14-й хвилині господарі змусили місцевих фанатів здійнятися на ноги, забивши у ворота "Королівського клубу". Унаі Гарсія ударом головою в дальній кут замкнув подачу з кутового.

Осасуна - Реал

Після пропущеного голу мадридці заграли активніше і ще до перерви перевернули все з ніг на голову. На 33-й хвилині Іско зрівняв рахунок ударом з меж штрафного, а через п’ять хвилин капітан "бланкос" Серхіо Рамос після скидки від Каземіро головою увігнав м’яч у сітку суперників.

У другому таймі "Осасуна" намагалася знайти свій момент біля воріт мадридців, але цього зробити не вдалося. Натомість, "Реал" своїми шансами скористався - за шість хвилин до кінця основного часу Лукас Васкес прошив голкіпера після пасу Каріма Бензема.

Крапку в матчі поставив Лука Йович. Сербський нападник поміняв Бензема за декілька хвилин до кінця зустрічі та забив красивим пострілом у дев’ятку в компенсований час.

• За підсумками туру "Реал" точно продовжить очолювати турнірну таблицю Ла Ліги з 52 балами. Мадридці випереджають "Барселону" на 6 очок, проте каталонці ще не зіграли свій матч туру проти "Бетіса" (9 лютого, 22:00).
  • В активі "Осасуни" 28 очок і 12-та сходинка чемпіонату Іспанії.

Нагадаємо, посеред тижня "Барселона" та "Реал" сенсаційно вилетіли з Кубка Іспанії.